Projekty

contract

PROJEKT: OUR IMPACT on people, society and the planet

SitePlanet_Banner_v3

Projekt ten to szereg inicjatyw, które podejmowane będą w obszarze ochrony natury i klimatu, wsparcia społecznego i pomocy potrzebującym.

Zachęcamy członków do aktywnego uczestnictwa w tym programie i świadomego współtworzenia kolejnych jego punktów.

Inicjatywy

Współpraca z Travelife

To system certyfikacji , który wspiera podmioty z branży turystycznej w tworzeniu planu zrównoważonego rozwoju firm i organizacji. Site Poland uzyskało status członka Engaged. Daje to nam dostęp do materiałów edukacyjnych oraz pozwoli nam na propagowanie dobrych praktyk w prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu. Zachęcamy członków Stowarzyszenia do uzyskania certyfikatów Travelife, co wpłynie na profesjonalizację działań CSR zarówno w projektach wyjazdowych jak też w codzienny prowadzeniu biznesu.

Site Poland Charity Action - Travel Clown

Co roku w grudniu organizujemy spotkanie z podopiecznymi Stowarzyszenia “Wspólnymi Siłami”, potocznie nazywane Domem Samotnej Matki.Staramy się rozbudzać u naszych podopiecznych , dzieci i dorosłych zamiłowanie do podróży i poznawania świata. Przygotowujemy prezenty, zabawki i praktyczne rzeczy, które zostały przywiezione specjalnie na tę okazję z różnych stron świata. Spotkanie jest zawsze dobrą zabawą i lekcją geografii. Najcenniejszy jest uśmiech na wielu dziecięcych twarzach i satysfakcja ich opiekunów.Partnerstwo i aktywny udział Site Poland w Arłamów Business Challenge / Edycja 2018 i 2019

Motywem edycji 2019 jest ekologia i zrównoważony rozwój. Udział w spotkaniu biorą przedstawiciele największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE.

Część merytoryczna: prezentacja projektu EKO Arłamów oraz wykład Wojciecha Herry na temat polityki Zero Waste przy planowaniu i zarządzaniu organizacją eventów. Debata branżowa zrównoważonych eventach. W trakcie Arłamów Business Challenge uczestnicy biorą również udział w akcji sadzenia drzew jak również będą mieli okazję do zapoznania się z autorskim programem Hotelu Arłamów dla grup o nazwie „Holistic MICE”.

Business Breakfast w hotelu Novotel Centrum w WarszawieTemat: Czy organizując spotkania i konferencje można prowadzić odpowiedzialną gospodarkę żywnościową. Prezentacja i dyskusja z udziałem członków Site Poland oraz innych osób z branży zainteresowanych tą tematyką.